1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Отборите „Без име” и „Черешка” са победители в турнира по стрийтбол в Поликраище

IMG 7815Общо 10 отбора се включиха в турнира по стрийтбол, който се проведе в събота в Поликраище. Организатор на спортния празник бе Баскетболен клуб „Росица” в селото, с председател Румен Тодоранов, който бе и основен спонсор на състезанието. Турнирът се провежда за втора година, но идеята на организаторите е да се превърне в традиционен. Гости на турнира бяха кметът на Общината инж. Добромир Добрев и колегата му от Поликраище – Марин Тодоранов.

4 женски и 6 мъжки отбора от по трима състезатели се впуснаха в надпреварата. След доста оспорвана битка под коша, победител при жените стана отбор „Черешка”, а при мъжете е тимът „Без име”. На второ и трето място при жените се класираха съответно „Отбор за милиони” и „Пантерите”. При мъжете сребърните медали отидоха при отбора на „Кавс”, а бронзовите при „Тиняците”.

Наградите на победителите връчиха инж. Добромир Добрев, кметът на селото Марин Тодоранов и председателя на БК „Росица” Румен Тодоранов.