1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

52 отбора в 8 вида спорт се състезаваха в общинския кръг на Ученически игри - 2017 г.

UBL Girls52 отбора с общо 521 състезатели се включиха в общинския кръг на Ученически игри 2017/2018 г. Те се състезаваха в 8 вида спорт - футбол, хандбал, баскетбол, волейбол, тенис на маса, шахмат, бадминтон, лека атлетика. Общинските състезания се проведоха от 9 до 29 ноември. Измененията на „Правилата за организиране и провеждане на „Ученически игри 2017/2018 год.”, с които се ограничава броя на участията на един състезател в един спорт и в една възрастова група, доведе до рязък спад на заявените участия/ спрямо миналата година – 72 отбора и 791 участника/.

Без конкуренция за областният етап се класират: 7 отбора във възраст момичета и момчета V – VІІ клас; 7 отбора във възраст юноши и девойки VІІІ – Х клас; 1 отбор във възраст юноши и девойки ХІ – ХІІ клас.

За ІІ етап – областни първенства, следните училища изпращат свои представителни отбори, като най – голям дял имат – ПГЕЕ ”М. В. Ломоносов” с 11 отбора и СУ ”Георги Измирлиев” със 7 отбора:

-        ОУ ”Св. св. Кирил и Методий” - с. Поликраище

Баскетбол – момичета V – VІІ клас;

-        ОУ ”Св. св. Кирил и Методий” - гр. Долна Оряховица

Волейбол – момчета V – VІІ клас;

-        ОУ ”Св. св. Кирил и Методий” – Горна Оряховица

Волейбол – момичета V – VІІ клас;

Бадминтон – момичета V – VІІ клас;

-        ОУ ”Иван Вазов” – Горна Оряховица

Баскетбол – момчета – V – VІІ клас;

Тенис на маса – момичета V – VІІ клас;

-        СУ ”Георги Измирлиев” – Горна Оряховица

Хандбал – момчета V – VІІ клас;

Футбол – момчета V – VІІ клас;

Шахмат – момчето + момиче V – VІІ клас;

Тенис на маса – момчета V – VІІ клас;

Баскетбол – девойки VІІІ – Х клас;

Волейбол – девойки VІІІ – Х клас;

Лека атлетика – девойки – VІІІ – Х клас;

-        СУ ”Вичо Грънчаров” - Горна Оряховица

Тенис на маса – девойки VІІІ – Х клас;

-        ПГЕЕ ”М. В. Ломоносов” – Горна Оряховица

Лека атлетика – юноши VІІІ – Х клас;

Футбол – юноши ХІ – ХІІ клас;

Шахмат – юноши + девойка – VІІІ – Х клас;

Бадминтон – девойки VІІІ – Х клас;

Бадминтон – юноши – VІІІ – Х клас;

Хандбал – Юноши – VІІІ – Х клас;

Хандбал – юноши – ХІ – ХІІ клас;

Тенис на маса – юноши – VІІІ – Х клас;

Баскетбол – Юноши VІІІ – Х клас;

Баскетбол – Юноши – ХІ – ХІІ клас;

Волейбол – Юноши ХІ – ХІІ клас;

-        ПГЛПИ ”Атанас Буров” – Горна Оряховица

Футбол – юноши – VІІІ – Х клас;

Волейбол – девойки – ХІ – ХІІ клас;

-        ПГХТ ”Проф. д-р Асен Златаров” – Горна Оряховица

Волейбол – Юноши VІІІ – Х клас;

Клуб – организатор за областния и зоналния етап е ХК ”Раховец – 2008”, който съвместно с клубовете домакини ще проведат следващите два етапа.

Прикачени файлове:
ФайлКачилРазмерПоследна промяна
Изтегляне на файла (klasirane-obshtinski-parvenstva.pdf)класиранеВръзки с обществеността250 Kb12/01/17 12:09

Горна Оряховица

МБАЛ Свети Иван Рилски

  • Банер

Комисия за защита

  • Банер

Община приятел на детето

  • Банер

Регистрация

Качество на атмосферния въздух

  • Банер

Времето в Горна Оряховица